На кафедрі кримінальногоправа та кримінології факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства відбувся теоретичний семінар «Шляхи удосконалення курсантсько-студентської наукової діяльності у вищих навчальних закладах МВС України».  В його роботі взяли участь представники наукового гуртка кафедри кримінального права та кримінології факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства, куратор наукового товариства курсантів та студентів – провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи Володимир Чумак, а також представник навчально-методичного центру – старший методист відділу методичного забезпечення навчального процесу Олександр Брижатий.

Відкрив захід начальник кафедри кримінального права та кримінології факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства, доктор юридичних наук, професор, підполковник міліції Олексій Литвинов. Він зазначив: «Формування сучасної корпоративної культури вищого навчального закладу університетського типу є складним, динамічним й інтегрованим процесом. При цьому основоположною і провідною формою цієї діяльності є функціонування кафедральних наукових гуртків. Гурток кафедри кримінального права та кримінології без перебільшення є одним із кращих зразків організації наукової діяльності курсантів та слухачів, представники якого постійно удосконалюють свою роботу. Підтвердженням цього є представлена на обговорення презентація нового проекту щодо удосконалення курсантсько-студентської наукової діяльності у вищих навчальних закладах МВС України».

Під час роботи семінару представники наукового гуртка кафедри кримінального права та кримінології  Ірина Бульба, Ельвіра Ліщина, Роман Шеремета, а також керівник гуртка – доцент кафедри кримінального права та кримінології факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства, кандидат юридичних наук, доцент, підполковник міліції Антон Байлов презентували новий проект, в якому висвітлена наукова діяльність гуртка кафедри, запропоновані нові форми реалізації наукової роботи курсантів та студентів у вищих навчальних закладах МВС України.

По закінченні роботи семінару заходу Володимир Чумак, від імені наукового відділу університету, подякував усім представникам наукового гуртка кафедри кримінального права та кримінології за плідну працю, а також запропонував презентувати даний проект на конкурсі «Громадські ініціативи молоді – основа соціально-економічної перебудови України», який відбудеться в Києві цього року.