Старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем організації навчального процесу заочного та дистанційного навчання навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник міліції Михайлова Ю. О. та провідний науковий співробітник лабораторії Гончаренко І. Б. відвідали Харківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 109. Працівники університету зустрілися з директором школи Канцедал М. Є. та учнями 11 класу, розповіли про Харківський національний університет внутрішніх справ, його історію, здобутки, умови вступу і навчання, а також продемонстрували юнакам і дівчатам відеофільм про вищий навчальний заклад.