З ініціативи професора кафедри адміністративної діяльності ОВС полковника міліції Ірини Казанчук для курсантів груп ФГБ-12-6, ФГБ-12-8 та ФГБ-12-10 факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей Харківського національного університету внутрішніх справ проведено заняття-практикум з навчальної дисципліни «Адміністративна діяльність ОВС» із виїздом до Об’єднаної спеціальної установи при ГУМВС України в Харківській області

Ознайомчу лекцію «Організація діяльності спеціальних установ ОВС України на прикладі Харківської області» прочитав для курсантів в.о. начальника об’єднаної спеціальної установи при ГУМВС України в Харківській області майор міліції Сергій Пухов. Він розповів молоді про історію закладу, його структуру та функції.

Докладніше про специфіку роботи спеціальної установи розповіли заступник начальника об’єднаної спеціальної установи при ГУМВС України в Харківській області – начальник ІТТ капітан міліції Оксана Жиган та заступник начальника об’єднаної спеціальної установи при ГУМВС України в Харківській області – начальник спеціального приймальника для осіб, підданих адміністративному арешту майор міліції Олена Бондаренко.

Наприкінці зустрічі працівники спецустанови відповіли на запитання курсантів.

За матеріалами, наданими кафедрою адміністративної діяльності ОВС ХНУВС