На базі  спортивного клубу «ХТЗ» відбувся  Відкритий чемпіонат Харкова серед клубів любителів бігу, в якому взяли участь і представники Харківського національного університету внутрішніх справ. З поміж 120 учасників бігу, спортсмени університету не залишилися без нагород, гідно представивши вищий навчальний заклад.

Призові місця посіли:

–       рядовий  міліції  Бородавко Віталій Федорович, курсант 1-го курсу ФБК, виборов 1-е місце на дистанції 1500 м;

–       рядовий  міліції Хмелик Марія Сергіївна, курсант 1-го курсу ІКМ, виборола 1-е місце на  дистанції 800 м;

–       рядовий  міліції Дем’янович Яна Олександрівна, курсант 2-го курсу ФГБ, виборола 1-е місце на дистанції 800 м;

–       рядовий міліції Костюк Аліна  Василівна, курсант 3-го курсу ФБК, виборола 1-е місце на дистанції 800 м;

–       рядовий  міліції  Йогансон  Сергій Анатолійович, курсант 2-го курсу ФГБ,  виборов 2-е місце на дистанції 800 м;

–       рядовий міліції Терещенко Андрій Владиславович, курсант 1-го курсу ФПС,  виборов 2-е місце на дистанції 800 м;

–       рядовий міліції Кварта Віктор Володимирович, курсант 1-го курсу ФГБ,  виборов  3-е місце на дистанції 800 м.

Від імені Харківської обласної громадської організації «СВС» переможці були нагороджені дипломами відповідних ступенів.

Готували спортсменів до змагань викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки майор міліції Калюжний М.Г. та викладач циклу початкової підготовки центру післядипломної освіти ХНУВС  лейтенант  міліції Іванченко А.С.