На факультеті права і масових комунікацій Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов захист магістерських робіт студентів-психологів  групи ПСдб13-1м.

Державна комісія була задоволена рівнем представлених робіт та результатами досліджень за темами: «Особливості соціально-психологічної адаптації підлітків та юнаків-вимушених переселенців», «Психологічні особливості особистості православної молоді», «Особливості уявлень щодо майбутнього чоловіка у дівчат, які прагнуть до шлюбу з іноземцями», «Типи Я – концепції особистості в період молодості», «Особливості опановуючої поведінки осіб з різним рівнем адиктивної ідентичності», «Психологічні особливості студентів з різним типом рольової віктимності».

Усі студенти магістратури отримали позитивні оцінки.