Професор кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Казанчук провела тренінги з підвищення кваліфікації майбутніх керівників підрозділів Національної поліції України ГУНП в Полтавській області.

Тренінгові заняття з елементами дискусії та рольової гри були присвячені актуальним питанням організації управління в органах і підрозділах Національної поліції, специфіці управління поліцейськими органами в окремих країнах, ролі керівника в управлінні структурними підрозділами поліції, обрання ним правильних стилів управління підлеглими.

Під час заходу Ірина Казанчук разом із майбутніми керівниками практичних підрозділів поліції проаналізувала чинники, що впливають на ефективність планування керівником територіального органу поліції роботи підпорядкованих підрозділів і контроль за станом їх діяльності.