Науково-педагогічний склад кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного  університету внутрішніх справ провів круглий стіл на тему «Економіко-правові проблеми  розвитку аграрного сектору економіки України».

Метою круглого столу було обговорення економіко-правових аспектів розвитку аграрного сектору економіки України на сучасному етапі та пошук можливих шляхів розв’язання існуючих у цій галузі проблем.

З вітальним словом перед учасниками круглого столу виступила заступник директора Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Вікторія Гробова.

З основною доповіддю на тему «Державна підтримка аграрного сектору економіки Сумської області у 2017 р.» виступилазаступник начальника управління бухгалтерського обліку, економічного аналізу та розвитку сільських територій – начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансово-кредитного забезпечення – головний бухгалтер департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Наталія  Николаєнко.

Дискусія учасників круглого столу точилася навколо таких питань: земельна реформа – ключовий чинник подальшого розвитку аграрного сектору економіки; проблеми розвитку аграрного законодавства України; біоекономіка як вектор розвитку аграрного сектору; основні застереження розвитку аграрного сектору України; зміни у податковому законодавстві та їх вплив на розвиток агропромислового виробництва.

Активну участь в обговоренні проблематики круглого столу взяли науковці кафедри соціально-економічних дисциплін та кафедри юридичних дисциплін філії, а також студенти 3 і 4 курсівСумської філії ХНУВС.

У заключному слові завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Олена Лук’янихіна окреслила можливі перспективи розвитку аграрного сектору економіки України, наголосила на необхідності запровадження інноваційних технологій та залученні молодих висококваліфікованих фахівців до аграрного бізнесу.

Сумська філія ХНУВС