Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у чемпіонаті Харківської області з боротьби самбо. Змагання відбулися на базі Національного Аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського, згідно з планом-календарем спортивно-масових заходів Харківської обласної федерації з боротьби самбо.

За підсумками змагань члени збірної команди Харківського національного університету внутрішніх справ з боротьби самбо посіли призові місця:

у ваговій категорії до 62 кг

ІІ місце – курсант 1-го курсу навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції Дмитро Гончаров;

у ваговій категорії до 74 кг

ІІ місце – курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Владислав Руднєв;

у ваговій категорії +100 кг

ІІІ місце – курсант 2-го курсу навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції Ельдар Гелієв.

Серед новачків найкращі результати показали:

у ваговій категорії до 74 кг:

І місце – курсант 1-го курсу навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції Борис Бородінов;

ІІ місце – курсант 1-го курсу навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції Микита Бухля.

Готували збірну команду до змагань старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки майор міліції Олексій Савінов та заступник начальника 1-го курсу навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції старший лейтенант міліції Олександр Самойлов.