У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося вручення сертифікатів студентам чотирьох провідних вищих навчальних закладів Харкова, які взяли участь у проекті Консорціуму молодих психологів Харківщини. Реалізація проекту відбувалася за підтримки німецького фонду GIZ та за сприянням Харківської обласної державної адміністрації. Із отриманням сертифікатів учасників поздоровили заступник голови – керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев, президент Харківського університетського консорціуму Людмила Бєлова, ректор Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна Віль Бакіров та інші почесні гості.

Протягом майже двох місяців 16 студентів і 5 курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціальністю «Психологія», проходили тренінгову підготовку, мета якої – професійний розвиток майбутніх фахівців, набуття практичних навичок для надання якісних соціально-психологічніх послуг тимчасово переселеним особам, ветеранам та бійцям АТО, членам їх родин.

Курсанти ХНУВС вже долучились і до волонтерської діяльності у рамках проекту «Родинне коло» для родин захисників України, застосовуючи отримані у проекті знання.

Перший проректор ХНУВС підполковник поліції Дмитро Швець привітав учасників програми із завершенням першого етапу їх практичного професійного становлення.