"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

У Дергачівській гімназії № 3 відбулася зустріч представників Харківського національного університету внутрішніх справ із учнями трьох загальноосвітніх навчальних закладів Дергачів і Малоданилівської загальноосвітньої школи. Мета зустрічі – профорієнтація молоді та її залучення до навчання в університеті. Школярам продемонстрували відеофільм про вищий навчальний заклад, а також докладно розповіли про спеціальності, які можна отримати в університеті. З нововведеннями, що очікують на першокурсників після запровадження в Україні реформи вищої освіти, ознайомив школярів перший проректор університету полковник міліції Олександр Головко.

Радник ректора, генерал-полковник міліції і голова постійної комісії з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю Харківської обласної ради Олександр Бандурка у своєму виступі зазначив, що реформування вищої освіти та органів внутрішніх справ України, які проводяться одночасно, висувають нові вимоги до майбутніх правоохоронців – не тільки їхнього рівня професійної підготовки, але й морально-вольових, етичних, загальнолюдських якостей.  Саме тому в університеті приділяється багато уваги виховній та військово-патріотичній роботі. В університеті працює Університет культури, в рамках роботи якого курсанти займаються в гуртках художньої самодіяльності,  спортивних секціях, відвідують театри, музеї, картинні галереї тощо. А головними пріоритетами колектив університету визначив здоровий спосіб життя, володіння ІТ-технологіями та знання іноземних мов.

Декан факультету права і масових комунікацій Валерій Московець розповів школярам про відкриття на базі Дергачівського ліцею № 3 факультету довузівської підготовки університету на громадських засадах. В рамках його роботи представники університету читатимуть лекції, проводитимуть заняття з основ правознавства, історії з учнями, які виявлять бажання поглибити свої знання з цих предметів або приймуть рішення після закінчення школи продовжити  навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

На зустрічі також був присутній і начальник відділу освіти  Дергачівської райдержадміністрації Сергій Крижний, який зазначив, що сьогодні велика увага приділяється питанням правової освіти та військово-патріотичному вихованню молоді. Тому відділом освіти заплановано низку заходів, про які він розповів присутнім під час зустрічі.

 

ВЗГ ХНУВС