Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Білоус взяла участь у міжнародному науково-практичному семінару «Проблеми та методи підготовки висококваліфікованих фахівців з фізичного виховання та спорту для роботи з майстрами спорту: світовий досвід», що проходив у м. Клостерс, Швейцарія.

Під час заходу викладачів та тренерів ознайомили з особливостями підготовки фахівців з фізичного виховання та спорту для роботи з майстрами спорту в різних видах спорту, країнах і місцевостях, обговорили основні проблеми цієї роботи та внесли пропозицій щодо її удосконалення.

Досвід, отриманий на семінарі, буде використаний як під час проведення  планових занять з фізичної підготовки, так і в позанавчальній роботі – під час підготовки до змагань та занять у спортивних секціях.

Сумська філія ХНУВС