Загальноуніверситетська кафедра адміністративного права та процесу продовжує підвищувати рівень педагогічної майстерності викладачів. Відбулася відкрита лекція з навчальної дисципліни «Адміністративний процес» за темою: «Відкриття провадження в адміністративній справі». Її прочитала доцент кафедри адміністративного права та процесу, кандидат юридичних наук, підполковник міліції Валентина Яценко.

Лекція проходила у навчальних групах ФПС-13-1 та ФПС-13-2. Під час заняття були присутні перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Головко, начальник навчально-методичного центру університету Ігор Магдаліна, викладачі кафедри та представники науково-педагогічного складу інших підрозділів університету.