"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Харківським національним університетом внутрішніх справ і Харківською обласною організацією Національної спілки журналістів України підписано Угоду про співпрацю. Вона визначає основні засади і форми взаємодії університету та спілки журналістів з питань правової освіти населення, патріотичного виховання молоді, забезпечення безпеки та захисту прав і свобод журналістів під час здійснення ними професійної діяльності.

Угодою передбачається висвітлення у засобах масової інформації діяльності університету з різних напрямків – навчальної, наукової, профорієнтаційної роботи, а також подій і заходів, які у ньому відбуваються. Представники спілки журналістів братимуть участь у публічних заходах університету: днях відкритих дверей, конференціях, різного роду конкурсах, висвітлюватимуть у друкованих та електронних засобах масової інформації роботу Юридичної клініки університету, Університету культури, а також участь університету в обласних та міських програмах із профілактики злочинності та правопорушень, патріотичного виховання молоді, профорієнтації тощо.

Університет у свою чергу бере на себе зобов’язання щодо надання юридичної допомоги та консультацій із різних питань, а також забезпечення безпеки і прав представників ЗМІ під час здійснення ними професійної діяльності. Угоду було підписано головою Харківської обласної організації Національної спілки журналістів України Олександром Голубом і ректором Харківського національного університету внутрішніх справ Сергієм Гусаровим.

За словами Олександра Голуба, співпраця університету і спілки журналістів триває вже багато років. Відтепер вона отримала юридичне оформлення, і згідно з документом кожна зі сторін має певні зобов’язання. Як зазначив Олександр Голуб, підписана угода зміцнить існуючі стосунки і стане приводом для здійснення нових цікавих, суспільно значимих проектів та форм взаємодії.

Після підписання Угоди для гостей влаштували екскурсію університетським комплексом – показали навчально-тренувальні полігони: криміналістичний, райвідділ міліції, центр протидії кіберзлочинності та моніторингу кіберпростору, навчальні аудиторії – зал-амфітеатр,  зал судових засідань, гендерний центр, «зелену кімнату», музей історії університету та інше.

 

ВЗГ ХНУВС