"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Щодня у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувається інструктаж курсантів і працівників університету, які долучаються до патрулювання вулицями Харкова. 250 курсантів і офіцерів університету після шикування на плацу відбувають до райвідділів міліції Комінтернівського, Червонозаводського, Жовтневого та Московського районів. За словами курсанта 2-го курсу факультету  з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей Олександра Мелентєва, у райвідділі доводять до відома події, які відбулися у Харкові за минулу добу, на що потрібно звертати увагу під час патрулювання, надають орієнтировки на правопорушників. 

Начальник дільничних інспекторів міліції Комінтернівського райвідділу міліції ГУМВС України в Харківській області майор міліції Ольга Кузьменко говорить, що патрульні наряди міліції мають на меті запобігти скоєнню злочинів, які загрожують безпеці та життю громадян. Враховуючи непросту ситуацію в державі, патрулі посилено курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ.

Для курсантів, які поки що опановують основні ази майбутньої професії, патрулювання разом із досвідченими фахівцями – це набуття необхідних професійних навичок. За словами дільничного інспектора Комінтернівського райвідділу міліції майора міліції Ігоря Кривошеї, курсанти вчаться працювати з населенням, виявляти правопорушення, складати адміністративні протоколи тощо.                      

Під посиленим наглядом патрулів – місця найбільшого скупчення громадян. Це – парки, зони відпочинку, території, прилеглі до великих торговельних комплексів, промислових підприємств, різних установ та організацій, метрополітен, великі транспортні розв’язки.

 

ВЗГ ХНУВС