Бібліотекою Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з Харківською обласною бібліотекою для першокурсників було проведено урок пам’яті «Крути – героїка трагедії», присвячений дню вшанування пам’яті молодих героїв.

Трагічна загибель у 1918 році студентського куреня під Крутами у боротьбі за незалежну Україну стала для багатьох поколінь символом патріотизму та жертовності. Вшановувати пам'ять героїв Крут на державному рівні почали з 2004-го року відповідно до  розпорядження Президента України  «Про вшанування пам'яті героїв Крут».

У заході взяли участь представники навчально-наукового інституту та всіх факультетів університету. Юнаки і дівчата переглянули тематичні відео- та фотоматеріали про трагічні події тих часів. Також до уваги присутніх було запропоновано розгорнуту книжково-ілюстративну експозицію «Згадаймо юність, що горіла в Крутах».