Куратор навчальної групи 16-1 факультету № 1 старший викладач кафедри теорії та історії держави і права майор поліції Іван Кріцак провів зустріч з першокурсниками, під час якої обговорювалися питання виховання та навчання, дотримання вимог службової дисципліни, недопущення паління та лихослів’я.

З кожним курсантом групи, згідно наказу ректора, були проведені індивідуальні бесіди, під час яких виявлялися особливості сімейного виховання, здібності та досягнення в різних сферах життєдіяльності, особисті уподобання тощо. Підкреслили значення використання сучасних інформаційних ресурсів в електронному вигляді (Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського, Академії Google,  Репозиторію загальної бібліотеки ХНУВС) для успішного написання курсової роботи з теорії держави і права.

Куратор також підбив підсумки результатів навчання в групі за минулий місяць, поставив нові завдання та наголосив на значимості наукового підходу у підготовці до навчальних занять.