Народний депутат України, харків’янка Ірина Єфремова з робочим візитом відвідала Харківський національний університет внутрішніх справ. Вона зустрілася з керівництвом навчального закладу на чолі з ректором генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком.

Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання підготовки правоохоронців, напрями щодо подальшої взаємодії з Головним управлінням Національної поліції України в Харківській області, участь науковців університету у проектах, пов’язаних із розробкою законодавчих актів, проведенні наукових експертиз тощо. Ірина Олексіївна як член Колегії МВС України запевнила, що сприятиме усім ініціативам, спрямованим на реформування поліції України та наближення її роботи до європейських стандартів. Також Ірина Єфремова відзначила атмосферу патріотизму і високого морального та бойового духу, яка панує серед курсантів, і запропонувала ХНУВС тіснішу співпрацю у підготовці важливих для країни законодавчих актів, а також подякувала Валерію Сокуренку за активну наукову діяльність, яку проводить університет.