Студенти  факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ разом з кураторами груп Наталією Кобець та Юлією Шиндель відвідали Управління патрульної поліції у місті Харкові, де ознайомилися з особливостями несення служби працівниками патрульної поліції.

Під час ознайомчої лекції начальник Управління Вадим Лісничук розповів про роботу чергової частини та моніторингу виїзду патрулів, систему і функціонування її окремих відділів, основні повноваження поліції та можливість застосування превентивних заходів, загальні вимоги до поліцейського. Юнакам і дівчатам була продемонстрована екіпіровка та спеціальні засоби поліцейського добового наряду, автомобілі для патрулювання та для супроводу осіб, щодо яких здійснюється державна охорона, включаючи спеціальні пристрої та оснащення.