Особовий склад Харківського національного університету внутрішніх справ приєднався до Всеукраїнської акції  на підтримку бійців АТО #22PushupChallenge та прийняв естафету від Академії державної пенітенціарної служби України.

Участь у заході взяв особовий складу університету на чолі з ректором генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком.

Проректори, декани факультетів, курсанти, а також студенти, які навчаються на кафедрі військової підготовки, продемонстрували свій вишкіл та фізичну підготовку, віджавшись 22 рази.

За словами учасників флешмобу, участь у цьому заході для них – нагода показати свою єдність, патріотизм, готовність захищати суверенність і незалежність рідної держави та її народ.

Харківський національний університет внутрішніх справ передав естафету Національній академії Національної гвардії України.