Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх з справ взяла участь у спеціалізованій виставці «Абітурієнт», що проходила у Виставковому центрі «Іллінський».

Захід став масштабною презентацією ринку освітніх послуг і об’єднав провідні навчальні заклади не тільки Сумської області, але й інших областей України, а також представників закордонних університетів. Виставку відвідали учні старших класів шкіл міста Суми та Сумської області. До їх уваги Сумською філією ХНУВС було представлено фотовиставку, криміналістичну виставку, презентацію студентського життя, надано інформаційні матеріали. Відвідувачі мали можливість поспілкуватися з викладачами та студентами філії, представниками патрульної поліції. Усі бажаючі отримали вичерпну інформацію про умови вступу до навчального закладу, особливості навчального процесу, наукового життя, міжнародної діяльності та дозвілля студентів.

Сумська філія ХНУВС