У   Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося виїзне сумісне засідання правління Харківської обласної організації Національної спілки журналістів України та ректорату університету.

Відкрив засідання ректор навчального закладу генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він привітав членів ХОО НСЖУ в стінах навчального закладу, підкресливши актуальність проведення даного заходу, побажав плідної роботи та продовження співпраці з університетом, а також представив присутнім склад президії, до якої окрім ректора увійшли голова ХОО НСЖУ Олександр Голуб, академік, голова правової комісії ХОО НСЖУ Олександр Бандурка.

Голова Харківської обласної організації Олександр Голуб оголосив питання, винесені на розгляд зібрання. Це – звіт члена спілки, начальника відділу зв’язків з громадськістю ХНУВС Ірини Щербакової про підсумки роботи первинної організації спілки журналістів Харківського національного університету внутрішніх справ; пропозиції щодо покращення роботи первинної організації, інформація про творчі напрацювання академіка, голови правової комісії ХОО НСЖУ Олександра Бандурки; питання удосконалення співпраці університету і ХОО НСЖУ та про доцільність створення на базі університету факультету юридичної журналістики, які виніс на розгляд заступник голови правової комісії спілки Володимир Галаур. Також під час засідання було підписано Договір про співпрацю між ХОО НСЖУ та ХНУВС.

Цього ж дня до лав спілки були прийняті представники університету. Серед них – завідувач кафедри українознавства, доктор філологічних наук, професор Ігор Чорний, начальник дільниці оперативної поліграфії відділу матеріального забезпечення Анатолій Тяпкін, доктор соціологічних наук, професор Микола Саппа та провідний фахівець відділу зв’язків з громадськістю Юлія Мироненко.

Представники університету також були відзначені нагородами Харківської обласної організації Національної спілки журналістів України за плідну співпрацю та вагомий внесок у справу підвищення довіри населення до поліції. Серед нагороджених ректор університету, доктор юридичних наук, доцент Валерій Сокуренко, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Олександр Бандурка, доктор юридичних наук, професор Сергій Гусаров, кандидат педагогічних наук, доцент Дмитро Швець, доктор юридичних наук, професор Олексій Литвинов, доктор історичних наук, професор Володимир Греченко. Вітаємо всіх з нагородами та бажаємо подальших успіхів у творчій діяльності.