У Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшла першість університету із шашок-64 серед  курсантів та студентів факультетів і навчально-наукового інституту, а також вихованців «Ліцею міліції».

За підсумками змагань місця розподілились таким чином:

1 місце – команда факультету  права та масових комунікацій;

2 місце – команда факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей;

3 місце – команда факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства;

4 місце – команда  «Ліцею міліції»;

5 місце – команда навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції;

6 місце – команда факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми.

Ректор університету Сергій Гусаров нагородив переможців кубком, призери змагань отримали медалі та дипломи відповідних ступенів.