В університетському Храмі на честь ікони Божої Матері «Державная» у день свята Хрещення Господнього відбулося урочисте освячення води, яке здійснив настоятель Павлівського храму та каплиці на честь Архістратига Михаїла при Головному управлінні Національної поліції в Харківській області, голова Відділу у справах козацтва, доктор богослов’я протоієрей Сергій (Скубченко).

Цього дня православна община Харківського національного університету внутрішніх справ разом із керівництвом навчального закладу, науково-педагогічним складом, курсантами та студентами привітали один одного з величним святом Водохреща. Священик окропив святою водою приміщення факультетів, кафедр, гуртожитків університету з побажаннями здоров’я, щастя, благополуччя та всіляких гараздів на майбутній рік.

Свята вода слугуватиме прихожанам у справі очищення душі, зміцнення віри, надії, любові, допоможе зберегти радість, мир, злагоду в сім’ях, серед рідних, близьких та оточуючих.