Відбулася зустріч керівництва Харківського національного університету внутрішніх справ з колишнім прокурором Харківської області Дмитром Бєсєдою.

На зустрічі були присутні ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, академік НАПрН України Олександр Бандурка, член-кореспондент НАПрН України Сергій Гусаров, перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, Заслужений журналіст України Ігор Піддубний, директор університетської бібліотеки Тамара Процьких.

Під час круглого столу Дмитро Бєсєда розповів про свою творчість, а також зазначив, що молоде покоління необхідно виховувати в дусі патріотизму та поваги до своєї держави. Він подарував університету багатотомну (17 томів) збірку  своїх поезій, у яких він виступає як лірик і патріот України.