Відбувся Міжвузівський круглий стіл з проблем попередження насильства в сім’ї, в якому взяли участь викладачі та студенти кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ та студенти кафедри педагогіки та психології Харківської державної академії фізичної культури.

Захід провели представники кафедри соціології та психології – завідувач кафедри Олена Євдокімова, старший викладач Юлія Кобикова, викладач Анна Рудай.

Під час круглого столу студенти-психологи  4 курсу факультету № 6 Юрій Дихтенко та Владислав Поталенко виступили з доповідями стосовно видів насильства в сім’ї та способів боротьби з насильством.

Про причини та наслідки насильства в сім’ї студентам розповіла Юлія Кобикова.

Викладачі кафедри педагогіки та психології Харківської державної академії фізичної культури Олена Павленко та Інесса Василенко провели анкетування серед студентів та розповіли про боротьбу з насильством в сім’ї за кордоном.