З метою проведення профорієнтаційної роботи  начальник навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання  Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Синявська  зустрілась  з начальником УМВС України в Сумській області, полковником міліції Анатолієм Річкалем та взяла участь в оперативній нараді «Підсумки роботи кадрового забезпечення оперативно-службової діяльності в управліннях, відділах, органах та підрозділах внутрішніх справ області».

Олена Юхимівна  зустрілась  із керівниками кадрових підрозділів регіону. Вона ознайомила присутніх з умовами вступу та навчання в університеті. У своєму виступі вона зупинилася на особливостях вступної кампанії 2015 року.

Працівникам кадрового апарату області також була передана рекламно-іміджева продукція та фільм про Харківський національний університет внутрішніх справ.