У Харківському національному університеті внутрішніх справ поновила свою роботу Юридична клініка, а також змінила місце розташування. Відтепер вона знаходиться у корпусі № 5, де навчаються студенти. Відкриваючи Юридичну клініку, ректор навчального закладу Валерій Сокуренко зазначив, що її функціонування є надзвичайно важливим та актуальним, адже Юридична клініка покликана надавати допомогу, перш за все, малозабезпеченим верствам населення. Для молоді, яка поки що навчається, робота в ній – чудова нагода отримати досвід застосування своїх знань на практиці. «Це дорога до ваших власних здобутків і перемог у майбутньому», – зазначив ректор. Також він побажав усім успіхів і наснаги у правозастосовній діяльності.