Кафедрою економіки та фінансів факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ сумісно із кафедрою управління фінансовими послугами Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця була проведена V Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми фінансового моніторингу».

На конференції університет представляла група вчених на чолі з академіком Національної академії правових наук України Олександром Бандуркою. Активну участь взяв науково-педагогічний склад кафедри економіки та фінансів: професори  Євген Ковальов, Мурат Садиков, доценти Валерія Баранова, Оксана Маковоз.

Серед учасників конференції також були представники Навчально-методичного відділу Державної служби фінансового моніторингу України у Східному регіоні та вищих навчальних закладів України – Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Тернопільського національного економічного університету, Харківського інституту фінансів Київського національного торговельно-економічного університету, ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», Хмельницького університету управління та права.

Виступаючі представили змістовні та цікаві доповіді, обговорили актуальні проблеми причин виникнення тіньової економіки та їх наслідків, аспектів фінансової безпеки України, процесу автоматизації та доцільності фінансового моніторингу в Україні тощо.