12–13 грудня на базі Харківського національного університету внутрішніх справ у рамках проекту «Посилення можливостей Національної поліції України у забезпеченні безпеки дорожнього руху та постачання спорядженням для виявлення водіїв у стані алкогольного сп’яніння» проходив тренінг-курс «Виявлення водіїв у стані алкогольного сп’яніння та їх перевірка за допомогою алкотестера Drager».  Тренінг проводив досвідчений тренер Київського офісу Консультативної місії Європейського Союзу Іонел Міхай. Для участі у тренінг-курсі були запрошені вісім представників Управління патрульної поліції у м. Харкові, п’ять працівників Нововодолазького відділення Первомайського відділу поліції ГУНП в Харківській області, а також два викладача Харківського національного університету внутрішніх справ.

По завершенню тренінг-курсу його учасники отримали сертифікати, які вручив перший проректор університету, підполковник поліції Дмитро Швець. Представники Консультативної місії Європейського Союзу подарували сім газоаналізаторів для контролю вмісту алкоголю у видихуваному повітрі «Drager Alcotest 6820», чотири з яких – для патрульної поліції і три – для Нововодолазького відділення Первомайського відділу поліції ГУНП в Харківській області.

ВЗГ  ХНУВС