Кафедрою адміністративного права і процесу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено профорієнтаційні заходи в навчальних закладах міста Херсон та Херсонської області. Зокрема, завідувач кафедри Олена Салманова зустрілася з начальником Управління освіти Херсонської обласної державної адміністрації  Євгеном Криницьким і головним спеціалістом відділу професійно-технічних навчальних закладів Управління освіти Херсонської міської ради Анжелікою Мельник. Підготовлено для підписання проекти договорів про співпрацю з керівництвом вказаних державних освітніх установ.

Також відбулися зустрічі з керівництвом УКЗ ГУНП в Херсонській області та його структурних підрозділів, керівництвом Херсонського обласного та міського військових комісаріатів і представниками керівництва однієї з військових частин.