Бібліотекою Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з Харківською обласною бібліотекою організовано історичну відеоподорож для першокурсників «Соборна Україна – одна для всіх, як оберіг», з нагоди Дня Соборності України. Участь у заході взяли представники інституту та всіх факультетів університету, які представляють всі регіони нашої єдиної України.

Ідея єдності нашої держави була однією з найзаповітніших мрій українців протягом багатьох сторіч, її практичним втіленням займались українські гетьмани Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро Дорошенко, Пилип Орлик. Знаменним став день ухвали Акту Злуки між Українською Народною Республікою та Західно-Українською Народною Республікою  22 січня 1919 року. Згідно з Указом Президента України № 42/99 від 21 січня 1999 року Акт Злуки відзначається як День Соборності України.

До уваги присутніх також було запропоновано розгорнуту книжково-ілюстративну експозицію «Лише одна на світі Україна».