З нагоди міжнародного Дня прав людини, який щорічно святкується 10 грудня, старший викладач кафедри теорії та історії держави і права майор поліції Іван Кріцак провів лекцію-бесіду з учнями 7–11 класів загальноосвітньої школи № 103 міста Харкова на тему «Права людини крізь призму духовно-культурних цінностей».

Особливу увагу учнів доповідач зосередив на концепції трьох поколінь прав людини, навів цікаві приклади з життя, які стосувалися забезпечення прав та свобод людини працівниками поліції. Було підкреслено особливе значення обов’язків для налагодження ефективної життєдіяльності суспільства. Наголошено, що моральні якості, від яких залежать правові засади законослухняної поведінки громадян, закладаються зі школи, саме тому високі духовно-культурні цінності повинні стати тією рушійною силою, що поведе молоду людину в доросле життя.

Лекція була спрямована на підвищення правової культури та правової свідомості молоді.

Іван Кріцак