У Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшла науково-практична конференція курсантів та студентів «Актуальні проблеми адміністративно-правового забезпечення діяльності Національної поліції України».

У конференції взяли участь працівники Головного управління Національної поліції в Харківській області, Управління патрульної поліції м. Харкова, вчені, курсанти, слухачі магістратури, які здійснюють науковий пошук за напрямами роботи конференції. Серед учасників конференції також представники вищих навчальних закладів України – Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Донецького юридичного інституту МВС України, Інституту кримінально-виконавчої служби, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, Національної академії внутрішніх справ, Національної академії Національної гвардії України, Одеського державного університету внутрішніх справ.

Відкрив конференцію проректор університету Михайло Бурдін, який наголосив на важливості обраної теми у контексті реформ, які сьогодні відбуваються у правоохоронній системі України. Із доповідями виступили заступник начальника Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Харківській області полковник поліції Сергій Бірбасов, завідувач кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 доктор юридичних наук, професор Ольга Безпалова та ін.

В рамках роботи конференції розглянуто основні новації сучасного адміністративного законодавства, яке регламентує діяльність Національної поліції України; акцентовано увагу на проблемних питаннях, що виникають у практичній діяльності Національної поліції в цілому та патрульної служби зокрема; проаналізовано особливості підготовки поліцейських у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Виступаючі представили змістовні та цікаві доповіді, обговорили актуальні проблеми.

Науковий захід сприяв залученню курсантів і слухачів магістратури до науково-дослідної роботи, більш детальному розумінню особливостей практичної діяльності органів та підрозділів Національної поліції України та підвищенню якості фахової підготовки.