Учасник антитерористичної операції провів дистанційну зустріч із курсантами факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ.

Олег Миколайович (персональні дані змінено) – випускник університету. Він навчався на цьому ж факультеті, тривалий час працював на оперативних посадах в органах внутрішніх справ. Із початком проведення антитерористичної операції працівники його підрозділу неодноразово відряджалися до зони її проведення, де брали участь у знешкодженні особливо небезпечних злочинців.

Олег Миколайович розповів про особистий досвід проходження служби в зоні АТО, дав поради щодо поводження в різних життєвих ситуаціях.

Під час зустрічі юнаки та дівчата мали змогу поставити запитання, які їх цікавили, та отримати на них відповіді.