Курсанти факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ приєдналися до всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», що проходить з 25 листопада по 10 грудня.  Спільно з доцентом кафедри адміністративної діяльності поліції Мар'яною Качинською вони взяли активну участь у відкритому семінарі, присвяченому проблемам попередження та боротьби з насильством над жінками, дітьми та іншими членами сім'ї. Захід проводився за підтримки Департаменту освіти та науки Харківської обласної державної адміністрації.

Під час семінару обговорили питання щодо діяльності «мобільних бригад» допомоги потерпілим особам, звернули окрему увагу на взаємодію поліцейських із громадськими організаціями Харківщини, а саме ГО «Здорова родина – щаслива дитина», ГО «Я мама», ГО «Центр гендерної рівності» та ін.