На базі Харківського національного університету внутрішніх справ розпочався тренінг з лідерства та управління для керівників середньої ланки з поліцейських відділів Харківської області – Валківського, Дергачівського, Нововодолазького, Чугуївського та Управління патрульної поліції.

Перед початком тренінгу з учасниками заходу поспілкувалися ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко та перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець.

Тренінг триватиме до 8 грудня за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу. До заходу залучені координатор регіонального представництва Герріт Ян Ван Гелдер та радник/тренер з питань роботи поліції з громадськістю Пітер Вілсон, який проводить тренінг.

На знак подальшої співпраці Валерій Сокуренко та Пітер Вілсон символічно обмінялися форменими головними уборами.