Завідувач кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Ольга Безпалова провела профорієнтаційний захід у Комунальному закладі освіти «Середня загальноосвітня школа № 37» у місті Дніпрі.

Вона поспілкувалася з учнями, ознайомила їх з історією університету, умовами вступу на 2017 рік, розповіла про курсантське і студентське життя у вищому навчальному закладі, а також відповіла на запитання юнаків і дівчат, які цікавились професією поліцейського та особливостями проходження служби в органах Національної поліції України.

Ольга Безпалова запросила учнів та їх класних керівників на День відкритих дверей, який відбудеться в університеті 17 грудня 2016 року.