У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Правоохоронна функція держави: теоретико-методологічні та історико-правові проблеми». В ній взяли участь науковці Польщі, Чехії, Молдови, вищих навчальних закладів України – Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Одеського державного університету внутрішніх справ, Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», Харківської державної академії фізичної культури, Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, представники судових органів та інших органів державної влади.

Відкрив засідання ректор університету Валерій Сокуренко. Він окреслив коло актуальних питань, які потребують вирішення для реалізації державою правоохоронних функцій, побажав науковцям наснаги та плідної роботи.

Академік Національної академії правових наук України Олександр  Бандурка наголосив, що правоохоронна функція держави охоплює майже усі сфери суспільного життя – політичну, економічну, соціальну, культурну та інші. Держава повинна консолідувати інтереси всіх суб’єктів та інститутів заради забезпечення загальної стабільності та безпеки у суспільстві.