У Львові відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Теорія і практика правоохоронної діяльності». До участі у конференції були запрошені фахівці вищих навчальних закладів Угорщини (Національного університету державної служби), Республіки Польща (Вищої школи безпеки та Вищої школи поліції), представники Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні, представники Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Національної поліції у Львівській області, прокуратури, апеляційних адміністративних, районних судів. Тези своїх доповідей надали понад 150 науковців вищих навчальних закладів України.  Харківський національний університет внутрішніх справ на конференції представила завідувач кафедри адміністративної діяльності поліції, доктор юридичних наук, професор, підполковник поліції Ольга Безпалова.

Під час роботи конференції обговорювалося широке коло проблем щодо сучасного стану та оцінки ефективності діяльності правоохоронних органів у сфері протидії злочинності, особливостей взаємодії правоохоронних органів у правозастосовній сфері, аналізувався зарубіжний досвід правоохоронної діяльності, розглядалися перспективні шляхи реформування правоохоронної системи.

Участь Харківського національного університету внутрішніх справ у заході була відзначена сертифікатом.