За ініціативою кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 відбулася зустріч заступника бізнес-омбудсмена Тетяни Короткої зі студентами Харківського національного університету внутрішніх справТема її виступу – «Роль Ради бізнес-омбудсмена у сучасному суспільстві».

Тетяна Коротка розповіла, що рада бізнес-омбудсмена була створена як міжнародна антикорупційна ініціатива під егідою ЄБРР, Організації економічно розвинених країн, п’яти найбільших українських бізнес-асоціацій та уряду України, а також про структуру Ради та основні завдання її діяльності, ознайомила студентів із новаціями правового регулювання у сфері господарської діяльності, спрямованими на налагодження ефективних правомірних стосунків між публічною владою та підприємцями.

Тетяна Коротка окреслила основні проблемні питання, з якими звертаються підприємці, щодо розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, та поспілкувалася зі студентами, відповівши на їх численні запитання. Після зустрічі вона відвідала музей університету,  спеціалізовані аудиторії, а також обговорила перспективи щодо подальшого співробітництва Ради бізнес-омбудсмена та Харківського національного університету внутрішніх справ.