На базі Харківського національного університету внутрішніх справ у рамках реформування поліції завершився третій тренінг-курс «Тренуй тренера». Відмінна особливість цих тренінгів полягає у тому, що їх учасники – працівники поліції – не тільки отримують нові спеціальні знання, але й можуть згодом поділитися ними зі своїми колегами.

Саме тому до участі у тренінгу були запрошені представники тренінгових центрів поліції Луганської, Дніпропетровської, Полтавської, Сумської, Донецької та Харківської областей. Серед учасників тренінгу були й працівники Харківського національного університету внутрішніх справ: начальник кафедри психології та педагогіки факультету № 3 Олена Федоренко, доцент кафедри психології та педагогіки факультету № 3 Станіслав Ларіонов, викладач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Сергій Терещук, викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 Михайло Калюжний та перекладач відділу міжнародних зв’язків Вікторія Філютович-Герасименко.

Тренінг проводив колишній поліцейський Великобританії, досвідчений фахівець у сфері підготовки персоналу для органів поліції різних країн Пітер Вілсон,який сьогодні є тренером з питань роботи поліції з громадськістю Консультативної Місії Європейського Союзу.