У Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбулася Міжнародна наукова конференція «Харківські соціологічні читання "Соціологія у світі, що змінюється"». На конференції з доповіддю на тему «Публічна безпека та довіра до поліції: результати соціолого-кримінологічного дослідження громадської думки» виступив заступник завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ Олексій Сердюк. Він представив результати опитувань громадської думки мешканців міста Харкова та Харківської області, проведеного Харківським національним університетом внутрішніх справ спільно з Головним управлінням Національної поліції в Харківській області у 2013 та 2016 роках.

Ректор ХНУ імені В. Н. Каразіна академік НАН України, президент Соціологічної асоціації України Віль Бакіров подякував керівництву Харківського національного університету внутрішніх справ за плідну співпрацю.