У Харківському національному університеті внутрішніх справ проходить першість із гирьового спорту. Участь у  змаганнях беруть збірні команди факультетів університету – курсанти і студенти денної форми навчання. Головний суддя змагань – доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 Андрій Забора.

Спортивний захід відкрив ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він привітав учасників, побажав перемоги у чесній боротьбі, а також зазначив, що спорт та здоровий спосіб життя є одним з основних пріоритетів навчального закладу.

Змагання проводяться в особистій та командній першості. Переможці у командному заліку будуть нагороджені перехідним кубком та дипломом. Переможці та призери особистої першості у кожній ваговій категорії отримають медалі та дипломи відповідного ступеня.