Під час відкриття Першого музичного фестивалю «Гаудеамус Оpera», присвяченого Міжнародному дню студента, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична вручила дипломи, які підтверджують право на отримання обласних стипендій, курсанту 4-го курсу факультету  № 3 (превентивної діяльності) Інзі Лежух і курсанту  4-го курсу факультету № 4 (кіберполіції) Миколі Сіляку. Всього серед стипендіатів – 39 обдарованих студентів та курсантів Харківської області, 20 з яких – сироти.

Юлія Олександрівна побажала молодим людям самореалізації та успіхів у навчанні.

На урочистостях були присутні ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, працівники, курсанти, студенти, а також представники інших навчальних закладів.