Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у міжнародному семінарі «Розповсюдження громадських компетенцій», який був організований Університетом імені Вільгельма Лейбніца м. Ганновер (Німеччина), громадською організацією «Німецько-український правознавчий діалог» та центром німецького права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка і проходив на базі останнього.

У роботі семінару взяли участь викладачі з Німеччини, України, Білорусі та Молдови. Україна була представлена науковцями Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Академії адвокатури України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та ін.

Харківський національний університет внутрішніх справ представляли провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи кандидат юридичних наук Володимир Чумак та доцент кафедри загальноправових дисциплін факультету № 6 кандидат юридичних наук, доцент Олена Юшкевич. Вони брали активну участь у дискусіях, ділилися з учасниками семінару власними напрацюваннями.

Модераторами семінару виступили викладачі університету імені Вільгельма Лейбніца м. Ганновер (Німеччина).