Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про вищу освіту» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників:

ПО ФАКУЛЬТЕТУ № 4:

Кафедра конституційного і міжнародного права:

Викладач – 1

ПО ФАКУЛЬТЕТУ № 6:

Кафедра кримінально-правових дисциплін:

Доцент – 1

Старший викладач – 2

Кафедра соціології та психології:

Доцент – 4

Старший викладач –3

Кафедра правового забезпечення господарської діяльності:

Доцент – 2

Кафедра загально правових дисциплін:

Професор – 0,5

Доцент – 2

Кафедра інформаційних технологій та захисту інформації:

Професор - 1

У конкурсі мають право брати участь особи, які мають повну вищу освіту і за своїми професійно-кваліфікаційними якостями відповідають вимогам, установленим до науково-педагогічних працівників законами України «Про освіту», «Про вищу освіту», умовами оголошення конкурсу та порядку проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників Харківського національного університету внутрішніх справ (далі - Порядок).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають особисто до відділу кадрового забезпечення університету (або надсилають поштою) заяву про допуск до участі в конкурсі, написану власноруч та документи зазначені у Порядку.

Прийом заяв і документів для участі в конкурсі здійснюється до 24 листопада 2016 року (включно).

Контактні телефони (057) 73-98-204, 73-98-317, 73-98-196.

Адреса: 61080, м. Харків, пр. Л. Ландау, 27, відділ кадрового забезпечення, каб. 108, 111.

Конкурсна комісія