Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у відкритому обласному турнірі «Єдність та Воля» з кікбоксингу I.S.K.A., присвяченому Дню Українського козацтва. Спортивний захід пройшов 16 жовтня  2016 року у місті Ізюм Харківської області.

За підсумками змагань члени збірної команди університету з рукопашного бою вибороли призові місця:

І місце у ваговій категорії до 70 кг – курсант 3 курсу факультету № 2 Шевчук Дмитро;

І місце у ваговій категорії до 63 кг – курсант 4 курсу факультету № 2 Прудкий Тарас.

Підготував спортсменів до змагань тренер збірної команди університету з рукопашного бою, викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки університету, капітан поліції Дмитро Константинов.