На базі НСК Національного університету цивільного захисту України, відбулися міжвузівські змагання з військово-прикладних видів спорту серед студентів вищих навчальних закладів, присвячені Дню захисника України. В них взяли участь і спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ.

Усього змагалися 450 учасників у складі 25 команд. Молодь демонструвала свої вміння у перетягуванні канату, підтягуванні на високій перекладині, у поштовху гир довгим циклом, у плаванні на естафеті 4х50, у бігу на 60 м.

У загальнокомандному заліку збірна команда ХНУВС посіла ІІІ місце, а в перетягуванні канату наші спортсмени стали другими.

В особистому заліку курсант 4-го курсу факультету № 2 Єгор Романенко показав найкращий результат у підтягуванні на високій перекладині та з результатом 37 повторень посів І місце.