"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

 Куратори навчальної групи Ф-1-16-1, старші викладачі кафедри теорії та історії держави і права підполковник поліції Тетяна Мураховська та майор поліції Іван Кріцак провели організаційну зустріч з курсантами-першокурсниками. Обговорювалися питання щодо стану навчання, дисципліни. Також до курсантів були доведені основні вимоги наказу ХНУВС «Про затвердження положення про кураторів».

Після зустрічі майор поліції Іван Кріцак та працівник відділу соціально-гуманітарної роботи університету Сергій Перцов провели першу екскурсію в історії університетського Храму на честь ікони Божої Матері «Державная». Були підкреслені роль і значення православного воїнства в історії формування української державності.

З метою виховання у курсантів почуття любові до України, готовності захищати законні права та інтереси держави та українського народу, формування якостей громадянина-патріота, організатори екскурсії наголосили на особливому значенні свята 14 жовтня. У цей день в Україні відзначається День захисника Вітчизни і велике християнське свято – Покрови Пресвятої Богородиці, яке особливо шанувалося запорізькими козаками і є одним із найбільших православних свят. У цей день першокурсники університету складуть урочисту Присягу працівника поліції.

Організатори екскурсії розповіли присутнім цікаві факти з історії ікон, що знаходяться в університетському Храмі, про подвиги мучеників християнської віри, про подвижницьке життя православних святих.

Курсанти дізналися не лише про історію православ’я, але й отримали велике духовне задоволення, зазначивши, що чекатимуть наступних зустрічей, які будуть проходити раз на тиждень.

 

         І. В. Кріцак,

ст. викладач кафедри теорії та історії держави і права,

кандидат юридичних наук,

майор поліції