Курсанти навчальної групи 14-7 факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ разом із куратором – доцентом кафедри трудового та господарського права підполковником поліції Таісією Чавикіною відвідали Харківський академічний драматичний театр ім. О. С. Пушкіна. Вони подивилися комедію у двох діях «Занадто одружений таксист».

Головний герой п'єси, таксист Джон Сміт одружений одночасно на двох жінках, що живуть недалеко одна від одної, і яких він відвідує за графіком. Та одного разу герой опиняється у лікарні, а виписавшись, розуміє, що збився з графіка. Він намагається виправити помилку, але з кожною хвилиною ситуація все більше заплутується. Як сніжний ком накопичуються непорозуміння, нісенітниці й брехня. У справу втручаються поліцейські двох ділянок, репортери, сусіди його законної та громадянської дружини...

Від перегляду п’єси глядачі отримали багато позитивних емоцій та гарного настрою.